×

Koha në Cascade, Sejshelle është

 
 
E mërkurë, Maj 22, 2024, java 21

Time zone info for Cascade

UTC +4
Seychelles Time (SCT)
tani 8 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Cascade

Los Angeles
11 orë
11 orë
Chicago
9 orë
9 orë
New York City
8 orë
8 orë
Toronto
8 orë
8 orë
São Paulo
7 orë
7 orë
UTC
4 orë
4 orë
Lagos
3 orë
3 orë
Londra
3 orë
3 orë
Johannesburg
2 orë
2 orë
Paris
2 orë
2 orë
Zyrihu
2 orë
2 orë
Cairo
1 orë
1 orë
Istanbul
1 orë
1 orë
Moska
1 orë
1 orë
Dubai0
Mumbai+1.5 orë
Hong-Kong+4 orë
Shanghai+4 orë
Singapor+4 orë
Tokyo+5 orë
Sydney+6 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Cascade

Cascade në hartë

10 vende në
Sejshelle

Anse Boileau Anse Royale Beau Vallon Bel Ombre Cascade De Quincey Village Misere Port Glaud Takamaka Victoria