×

Koha në Anse Boileau, Sejshelle është

 
 
E mërkurë, Maj 22, 2024, java 21

Time zone info for Anse Boileau

UTC +4
Seychelles Time (SCT)
tani 8 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Anse Boileau

Los Angeles
11 orë
11 orë
Chicago
9 orë
9 orë
New York City
8 orë
8 orë
Toronto
8 orë
8 orë
São Paulo
7 orë
7 orë
UTC
4 orë
4 orë
Lagos
3 orë
3 orë
Londra
3 orë
3 orë
Johannesburg
2 orë
2 orë
Paris
2 orë
2 orë
Zyrihu
2 orë
2 orë
Cairo
1 orë
1 orë
Istanbul
1 orë
1 orë
Moska
1 orë
1 orë
Dubai0
Mumbai+1.5 orë
Hong-Kong+4 orë
Shanghai+4 orë
Singapor+4 orë
Tokyo+5 orë
Sydney+6 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Anse Boileau

Anse Boileau në hartë

10 vende në
Sejshelle

Anse Boileau Anse Royale Beau Vallon Bel Ombre Cascade De Quincey Village Misere Port Glaud Takamaka Victoria