×

Koha në Trebinje, Bosnjë-Hercegovinë është

 
 
E martë, Maj 24, 2022, java 21
Dielli: ↑ 05:16 ↓ 20:11 (14h 55m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Trebinje është Europe/Sarajevo.
Lexo për Trebinje në Wikipedia
Përcakto Trebinje si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Trebinje

Diferenca në kohë
from Trebinje

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Trebinje në hartë

23 qytetet më të mëdha në
Bosnjë-Hercegovinë

Banja Luka Bihać Bijeljina Bosanska Krupa Brčko Bugojno Cazin Doboj Gorazhda Gradačac Konjic Mostari Mrkonjić Grad Prijedor Sarajeva Travnik Trebinje Tuzla Velika Kladuša Visoko Zavidovići Zenica Živinice