×

Koha në Mostari, Bosnjë-Hercegovinë është

 
 
E diel, Maj 22, 2022, java 20
Dielli: ↑ 05:18 ↓ 20:13 (14h 55m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Mostari është Europe/Sarajevo.
Lexo për Mostari në Wikipedia
Përcakto Mostari si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Mostari

Diferenca në kohë
from Mostari

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Mostari në hartë

23 qytetet më të mëdha në
Bosnjë-Hercegovinë

Banja Luka Bihać Bijeljina Bosanska Krupa Brčko Bugojno Cazin Doboj Gorazhda Gradačac Konjic Mostari Mrkonjić Grad Prijedor Sarajeva Travnik Trebinje Tuzla Velika Kladuša Visoko Zavidovići Zenica Živinice