×

Koha në Tallaght, Irlandë është

 
 
E hënë, Mars 27, 2023, java 13
Tallaght u ndryshua në koha standarde at 01:00 on E diel, Mars 26. The time was set një orë forward.
Dielli: ↑ 07:11 ↓ 19:51 (12h 40m) - Më shumë info - Përcakto Tallaght si vendndodhjen tuaj - Shto në vendodhjet e preferuara

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Tallaght është Europe/Dublin.
Lexo për Tallaght në Wikipedia
Përcakto Tallaght si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Tallaght

Diferenca në kohë
from Tallaght

Los Angeles
8 orë
8 orë
Chicago
6 orë
6 orë
New York City
5 orë
5 orë
Toronto
5 orë
5 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
UTC
1 orë
1 orë
Lagos0
Londra0
Cairo+1 orë
Canton of Zurich+1 orë
Johannesburg+1 orë
Paris+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Tallaght në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Irlandë

Balbriggan Carlow Celbridge Clonmel Cork Drogheda Droichead Nua Dublini Dun Laoghaire Dundalk Ennis Finglas Galway Kilkenny Limerick Mullingar Naas Navan Sandyford Sligo Swords Tallaght Tralee Waterford Wexford