×

Koha në Kilkenny, Irlandë është

 
 
E martë, Mars 21, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:29 ↓ 18:43 (12h 14m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Kilkenny është Europe/Dublin.
Përcakto Kilkenny si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Kilkenny

Diferenca në kohë
from Kilkenny

Los Angeles
7 orë
7 orë
Chicago
5 orë
5 orë
New York City
4 orë
4 orë
Toronto
4 orë
4 orë
São Paulo
3 orë
3 orë
Londra0
UTC0
Canton of Zurich+1 orë
Lagos+1 orë
Paris+1 orë
Cairo+2 orë
Johannesburg+2 orë
Istanbul+3 orë
Moska+3 orë
Dubai+4 orë
Mumbai+5.5 orë
Hong-Kong+8 orë
Shanghai+8 orë
Singapor+8 orë
Tokyo+9 orë
Sydney+11 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Kilkenny në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Irlandë

Balbriggan Carlow Celbridge Clonmel Cork Drogheda Droichead Nua Dublini Dun Laoghaire Dundalk Ennis Finglas Galway Kilkenny Limerick Mullingar Naas Navan Sandyford Sligo Swords Tallaght Tralee Waterford Wexford