×

Koha në Navan, Irlandë është

 
 
E premte, Mars 24, 2023, java 12
Navan ndërrohet në koha standarde në 01:00 me E diel, Mars 26. Koha është përmirësuar për një orë para.
Dielli: ↑ 06:20 ↓ 18:47 (12h 27m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Navan është Europe/Dublin.
Lexo për Navan në Wikipedia
Përcakto Navan si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Navan

Diferenca në kohë
from Navan

Los Angeles
7 orë
7 orë
Chicago
5 orë
5 orë
New York City
4 orë
4 orë
Toronto
4 orë
4 orë
São Paulo
3 orë
3 orë
Londra0
UTC0
Canton of Zurich+1 orë
Lagos+1 orë
Paris+1 orë
Cairo+2 orë
Johannesburg+2 orë
Istanbul+3 orë
Moska+3 orë
Dubai+4 orë
Mumbai+5.5 orë
Hong-Kong+8 orë
Shanghai+8 orë
Singapor+8 orë
Tokyo+9 orë
Sydney+11 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Navan në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Irlandë

Balbriggan Carlow Celbridge Clonmel Cork Drogheda Droichead Nua Dublini Dun Laoghaire Dundalk Ennis Finglas Galway Kilkenny Limerick Mullingar Naas Navan Sandyford Sligo Swords Tallaght Tralee Waterford Wexford