×

Koha në Spanish Town, Xhamajkë është

 
 
E hënë, Tetor 2, 2023, java 40
International Day of Non-Violence - to commemorate the birthday of Mahatma Gandhi

Time zone info for Spanish Town

UTC -5
Eastern Standard Time (EST)
tani 1 orë prapa New York City

Diferenca në kohë
from Spanish Town

Los Angeles
2 orë
2 orë
Chicago0
New York City+1 orë
Toronto+1 orë
São Paulo+2 orë
UTC+5 orë
Lagos+6 orë
Londra+6 orë
Canton of Zurich+7 orë
Johannesburg+7 orë
Paris+7 orë
Cairo+8 orë
Istanbul+8 orë
Moska+8 orë
Dubai+9 orë
Mumbai+10.5 orë
Hong-Kong+13 orë
Shanghai+13 orë
Singapor+13 orë
Tokyo+14 orë
Sydney+16 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Spanish Town

Spanish Town në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Xhamajkë

Bog Walk Bull Savanna Constant Spring Ewarton Falmouth Half Way Tree Hayes Kingston Linstead Mandeville May Pen Montego Bay Morant Bay Ocho Rios Old Harbour Old Harbour Bay Port Antonio Port Maria Portmore Santa Cruz Savanna-la-Mar Spanish Town St Ann's Bay Stony Hill Yallahs