×

Koha në Morant Bay, Xhamajkë është

 
 
E martë, Mars 21, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:09 ↓ 18:17 (12h 8m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Morant Bay është America/Jamaica.
Lexo për Morant Bay në Wikipedia
Përcakto Morant Bay si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Morant Bay

Diferenca në kohë
from Morant Bay

Los Angeles
2 orë
2 orë
Chicago0
New York City+1 orë
Toronto+1 orë
São Paulo+2 orë
Londra+5 orë
UTC+5 orë
Canton of Zurich+6 orë
Lagos+6 orë
Paris+6 orë
Cairo+7 orë
Johannesburg+7 orë
Istanbul+8 orë
Moska+8 orë
Dubai+9 orë
Mumbai+10.5 orë
Hong-Kong+13 orë
Shanghai+13 orë
Singapor+13 orë
Tokyo+14 orë
Sydney+16 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Morant Bay në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Xhamajkë

Bog Walk Bull Savanna Constant Spring Ewarton Falmouth Half Way Tree Hayes Kingston Linstead Mandeville May Pen Montego Bay Morant Bay Ocho Rios Old Harbour Old Harbour Bay Port Antonio Port Maria Portmore Santa Cruz Savanna-la-Mar Spanish Town St Ann's Bay Stony Hill Yallahs