×

Koha në Old Harbour Bay, Saint Catherine Parish, Xhamajkë është

 
 
E mërkurë, Korrik 24, 2024, java 30

Time zone info for Old Harbour Bay

UTC -5
Eastern Standard Time (EST)
tani 1 orë prapa New York City

Diferenca në kohë
from Old Harbour Bay

Los Angeles
2 orë
2 orë
Chicago0
New York City+1 orë
Toronto+1 orë
São Paulo+2 orë
UTC+5 orë
Lagos+6 orë
Londra+6 orë
Johannesburg+7 orë
Paris+7 orë
Zyrihu+7 orë
Cairo+8 orë
Istanbul+8 orë
Moska+8 orë
Dubai+9 orë
Mumbai+10.5 orë
Hong-Kong+13 orë
Shanghai+13 orë
Singapor+13 orë
Tokyo+14 orë
Sydney+15 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Old Harbour Bay

Old Harbour Bay në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Xhamajkë

Bog Walk Bull Savannah Constant Spring Ewarton Falmouth Half Way Tree Hayes Kingston Linstead Mandeville May Pen Montego Bay Morant Bay Ocho Rios Old Harbour Old Harbour Bay Port Antonio Port Maria Portmore Saint Ann’s Bay Santa Cruz Savanna-la-Mar Spanish Town Stony Hill Yallahs