×

Koha në Santiago de Cuba, Kubë është

 
 
E martë, Janar 31, 2023, java 5
Dielli: ↑ 06:39 ↓ 17:54 (11h 15m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Santiago de Cuba është America/Havana.
Lexo për Santiago de Cuba në Wikipedia
Përcakto Santiago de Cuba si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Santiago de Cuba

Diferenca në kohë
from Santiago de Cuba

Los Angeles
3 orë
3 orë
Chicago
1 orë
1 orë
New York City0
Toronto0
São Paulo+2 orë
Londra+5 orë
UTC+5 orë
Canton of Zurich+6 orë
Lagos+6 orë
Paris+6 orë
Cairo+7 orë
Johannesburg+7 orë
Istanbul+8 orë
Moska+8 orë
Dubai+9 orë
Mumbai+10.5 orë
Hong-Kong+13 orë
Shanghai+13 orë
Singapor+13 orë
Tokyo+14 orë
Sydney+16 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Santiago de Cuba në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Kubë

Arroyo Naranjo Artemisa Bayamo Camagüey Ciego de Ávila Cienfuegos Consolación del Sur Contramaestre Cárdenas Guantánamo Güines Güira de Melena Havana Holguín Las Tunas Manzanillo Matanzas Moa Palma Soriano Pinar del Río Puerto Padre Sancti Spíritus Santa Clara Santiago de Cuba