×

Koha në Rikitea, Polinezia Franceze është

 
 
E shtunë, Qershor 22, 2024, java 25

Time zone info for Rikitea

UTC -9
Gambier Time (GAMT)
tani 5 orë prapa New York City

Diferenca në kohë
from Rikitea

Los Angeles+2 orë
Chicago+4 orë
New York City+5 orë
Toronto+5 orë
São Paulo+6 orë
UTC+9 orë
Lagos+10 orë
Londra+10 orë
Johannesburg+11 orë
Paris+11 orë
Zyrihu+11 orë
Cairo+12 orë
Istanbul+12 orë
Moska+12 orë
Dubai+13 orë
Mumbai+14.5 orë
Hong-Kong+17 orë
Shanghai+17 orë
Singapor+17 orë
Tokyo+18 orë
Sydney+19 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Rikitea

Rikitea në hartë

10 vende në
Polinezia Franceze

Afaahiti Arue Faaa Mahina Paea Papao Papeete Pirae Punaauia Vaitape