×

Koha në Pirae, Polinezia Franceze është

 
 
E hënë, Prill 15, 2024, java 16

Time zone info for Pirae

UTC -10
Tahiti Time (TAHT)
tani 6 orë prapa New York City

Diferenca në kohë
from Pirae

Los Angeles+3 orë
Chicago+5 orë
New York City+6 orë
Toronto+6 orë
São Paulo+7 orë
UTC+10 orë
Lagos+11 orë
Londra+11 orë
Cairo+12 orë
Johannesburg+12 orë
Paris+12 orë
Zyrihu+12 orë
Istanbul+13 orë
Moska+13 orë
Dubai+14 orë
Mumbai+15.5 orë
Hong-Kong+18 orë
Shanghai+18 orë
Singapor+18 orë
Tokyo+19 orë
Sydney+20 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Pirae

Pirae në hartë

10 vende në
Polinezia Franceze

Afaahiti Arue Faaa Mahina Paea Papao Papeete Pirae Punaauia Vaitape