×

Koha në Papeete, Polinezia Franceze është

 
 
E premte, Janar 27, 2023, java 4
Dielli: ↑ 05:43 ↓ 18:39 (12h 56m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Papeete është Pacific/Tahiti.
Lexo për Papeete në Wikipedia
Përcakto Papeete si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Papeete

Diferenca në kohë
from Papeete

Los Angeles+2 orë
Chicago+4 orë
New York City+5 orë
Toronto+5 orë
São Paulo+7 orë
Londra+10 orë
UTC+10 orë
Canton of Zurich+11 orë
Lagos+11 orë
Paris+11 orë
Cairo+12 orë
Johannesburg+12 orë
Istanbul+13 orë
Moska+13 orë
Dubai+14 orë
Mumbai+15.5 orë
Hong-Kong+18 orë
Shanghai+18 orë
Singapor+18 orë
Tokyo+19 orë
Sydney+21 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Papeete në hartë

10 vende në
Polinezia Franceze

Afaahiti Arue Faaa Mahina Paea Papao Papeete Pirae Punaauia Vaitape