×

Koha në Ramallah, Palestinë është

 
 
E hënë, Maj 16, 2022, java 20
Dielli: ↑ 05:41 ↓ 19:30 (13h 48m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Ramallah është Asia/Hebron.
Lexo për Ramallah në Wikipedia
Përcakto Ramallah si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Ramallah

Diferenca në kohë
from Ramallah

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
6 orë
6 orë
UTC
3 orë
3 orë
Lagos
2 orë
2 orë
Londra
2 orë
2 orë
Cairo
1 orë
1 orë
Canton of Zurich
1 orë
1 orë
Johannesburg
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Istanbul0
Moska0
Dubai+1 orë
Mumbai+2.5 orë
Hong-Kong+5 orë
Shanghai+5 orë
Singapor+5 orë
Tokyo+6 orë
Sydney+7 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Ramallah në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Palestinë

Al Burayj Al Bīrah An Nuşayrāt Ar Rām wa Ḑāḩiyat al Barīd Az̧ Z̧āhirīyah Banī Na‘īm Banī Suhaylā Bayt Ḩānūn Beit Lahia Bethlehem Deir el-Balah Dūrā Gaza Hebroni Jabalia Jenin Jericho Khan Yunis Nablus Qalqilyah Rafah Ramallah Tulkarm Yuta Ḩalḩūl