×

Koha në Psirtskha, Abkhazia, Gjeorgji është

 
 
E martë, Mars 21, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:18 ↓ 18:29 (12h 11m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Psirtskha është Europe/Moscow.
Përcakto Psirtskha si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Psirtskha

Diferenca në kohë
from Psirtskha

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
6 orë
6 orë
Londra
3 orë
3 orë
UTC
3 orë
3 orë
Canton of Zurich
2 orë
2 orë
Lagos
2 orë
2 orë
Paris
2 orë
2 orë
Cairo
1 orë
1 orë
Johannesburg
1 orë
1 orë
Istanbul0
Moska0
Dubai+1 orë
Mumbai+2.5 orë
Hong-Kong+5 orë
Shanghai+5 orë
Singapor+5 orë
Tokyo+6 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Psirtskha në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Gjeorgji

Akhalts'ikhe Batumi Bolnisi Borjomi Gori K'obulet'i Kaspi Khashuri Kutaisi Marneuli Och'amch'ire Ozurget'i Psirtskha P’ot’i Rustavi Samtredia Senaki Sukhumi Tbilisi Telavi Tkuarchal Ts'khinvali Tsqaltubo Zetaponi Zugdidi