×

Koha në Tsqaltubo, Gjeorgji është

 
 
E premte, Mars 24, 2023, java 12
Dielli: ↑ 07:06 ↓ 19:26 (12h 19m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Tsqaltubo është Asia/Tbilisi.
Përcakto Tsqaltubo si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Tsqaltubo

Diferenca në kohë
from Tsqaltubo

Los Angeles
11 orë
11 orë
Chicago
9 orë
9 orë
New York City
8 orë
8 orë
Toronto
8 orë
8 orë
São Paulo
7 orë
7 orë
Londra
4 orë
4 orë
UTC
4 orë
4 orë
Canton of Zurich
3 orë
3 orë
Lagos
3 orë
3 orë
Paris
3 orë
3 orë
Cairo
2 orë
2 orë
Johannesburg
2 orë
2 orë
Istanbul
1 orë
1 orë
Moska
1 orë
1 orë
Dubai0
Mumbai+1.5 orë
Hong-Kong+4 orë
Shanghai+4 orë
Singapor+4 orë
Tokyo+5 orë
Sydney+7 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Tsqaltubo në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Gjeorgji

Akhalts'ikhe Batumi Bolnisi Borjomi Gori K'obulet'i Kaspi Khashuri Kutaisi Marneuli Och'amch'ire Ozurget'i Psirtskha P’ot’i Rustavi Samtredia Senaki Sukhumi Tbilisi Telavi Tkuarchal Ts'khinvali Tsqaltubo Zetaponi Zugdidi