×

Koha në Tbilisi, Gjeorgji është

 
 
E diel, Shkurt 5, 2023, java 5
Dielli: ↑ 08:09 ↓ 18:21 (10h 12m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Tbilisi është Asia/Tbilisi.
Lexo për Tbilisi në Wikipedia
Përcakto Tbilisi si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Tbilisi

Diferenca në kohë
from Tbilisi

Los Angeles
12 orë
12 orë
Chicago
10 orë
10 orë
New York City
9 orë
9 orë
Toronto
9 orë
9 orë
São Paulo
7 orë
7 orë
Londra
4 orë
4 orë
UTC
4 orë
4 orë
Canton of Zurich
3 orë
3 orë
Lagos
3 orë
3 orë
Paris
3 orë
3 orë
Cairo
2 orë
2 orë
Johannesburg
2 orë
2 orë
Istanbul
1 orë
1 orë
Moska
1 orë
1 orë
Dubai0
Mumbai+1.5 orë
Hong-Kong+4 orë
Shanghai+4 orë
Singapor+4 orë
Tokyo+5 orë
Sydney+7 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Tbilisi në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Gjeorgji

Akhalts'ikhe Batumi Bolnisi Borjomi Gori K'obulet'i Kaspi Khashuri Kutaisi Marneuli Och'amch'ire Ozurget'i Psirtskha P’ot’i Rustavi Samtredia Senaki Sukhumi Tbilisi Telavi Tkuarchal Ts'khinvali Tsqaltubo Zetaponi Zugdidi