×

Koha në Ponte de Lima, Portugali është

 
 
E martë, Mars 21, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:36 ↓ 18:47 (12h 11m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Ponte de Lima është Europe/Lisbon.
Lexo për Ponte de Lima në Wikipedia
Përcakto Ponte de Lima si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Ponte de Lima

Diferenca në kohë
from Ponte de Lima

Los Angeles
7 orë
7 orë
Chicago
5 orë
5 orë
New York City
4 orë
4 orë
Toronto
4 orë
4 orë
São Paulo
3 orë
3 orë
Londra0
UTC0
Canton of Zurich+1 orë
Lagos+1 orë
Paris+1 orë
Cairo+2 orë
Johannesburg+2 orë
Istanbul+3 orë
Moska+3 orë
Dubai+4 orë
Mumbai+5.5 orë
Hong-Kong+8 orë
Shanghai+8 orë
Singapor+8 orë
Tokyo+9 orë
Sydney+11 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Ponte de Lima në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Portugali

Amadora Amora Aveiro Barreiro Braga Cacém Coimbra Corroios Evora Faro Funchal Leiria Lisbon Loures Monsanto Odivelas Ponte de Lima Porto Queluz Rio Tinto Rio de Mouro Setúbal Sezimbra São Domingos de Rana Vila Nova de Gaia