×

Koha në Barreiro, Portugali është

 
 
E martë, Mars 21, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:38 ↓ 18:49 (12h 10m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Barreiro është Europe/Lisbon.
Lexo për Barreiro në Wikipedia
Përcakto Barreiro si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Barreiro

Diferenca në kohë
from Barreiro

Los Angeles
7 orë
7 orë
Chicago
5 orë
5 orë
New York City
4 orë
4 orë
Toronto
4 orë
4 orë
São Paulo
3 orë
3 orë
Londra0
UTC0
Canton of Zurich+1 orë
Lagos+1 orë
Paris+1 orë
Cairo+2 orë
Johannesburg+2 orë
Istanbul+3 orë
Moska+3 orë
Dubai+4 orë
Mumbai+5.5 orë
Hong-Kong+8 orë
Shanghai+8 orë
Singapor+8 orë
Tokyo+9 orë
Sydney+11 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Barreiro në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Portugali

Amadora Amora Aveiro Barreiro Braga Cacém Coimbra Corroios Evora Faro Funchal Leiria Lisbon Loures Monsanto Odivelas Ponte de Lima Porto Queluz Rio Tinto Rio de Mouro Setúbal Sezimbra São Domingos de Rana Vila Nova de Gaia