×

Koha në Oranjestad, Arubë është

 
 
E premte, Qershor 21, 2024, java 25

Time zone info for Oranjestad

UTC -4
Atlantic Standard Time (AST)
tani same time as New York City

Diferenca në kohë
from Oranjestad

Los Angeles
3 orë
3 orë
Chicago
1 orë
1 orë
New York City0
Toronto0
São Paulo+1 orë
UTC+4 orë
Lagos+5 orë
Londra+5 orë
Johannesburg+6 orë
Paris+6 orë
Zyrihu+6 orë
Cairo+7 orë
Istanbul+7 orë
Moska+7 orë
Dubai+8 orë
Mumbai+9.5 orë
Hong-Kong+12 orë
Shanghai+12 orë
Singapor+12 orë
Tokyo+13 orë
Sydney+14 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Oranjestad

Oranjestad në hartë

10 vende në
Arubë

Angochi Arashi Babijn Camacuri Canashito Cas Ariba Cas di Paloma Noord Oranjestad Sabana Blanco