×

Koha në Cas Ariba, Arubë është

 
 
E enjtë, Gusht 11, 2022, java 32
Dielli: ↑ 06:28 ↓ 19:02 (12h 35m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Cas Ariba është America/Aruba.
Lexo për Cas Ariba në Wikipedia
Përcakto Cas Ariba si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Cas Ariba

Diferenca në kohë
from Cas Ariba

Los Angeles
3 orë
3 orë
Chicago
1 orë
1 orë
New York City0
Toronto0
São Paulo+1 orë
UTC+4 orë
Lagos+5 orë
Londra+5 orë
Cairo+6 orë
Canton of Zurich+6 orë
Johannesburg+6 orë
Paris+6 orë
Istanbul+7 orë
Moska+7 orë
Dubai+8 orë
Mumbai+9.5 orë
Hong-Kong+12 orë
Shanghai+12 orë
Singapor+12 orë
Tokyo+13 orë
Sydney+14 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Cas Ariba në hartë

10 vende në
Arubë

Angochi Arasji Babijn Camacuri Canashito Cas Ariba Cas di Paloma Noord Oranjestad Sabana Blanco