×

Koha në Cas di Paloma, Arubë është

 
 
E premte, Shtator 22, 2023, java 38

Time zone info for Cas di Paloma

UTC -4
Atlantic Standard Time (AST)
tani same time as New York City

Diferenca në kohë
from Cas di Paloma

Los Angeles
3 orë
3 orë
Chicago
1 orë
1 orë
New York City0
Toronto0
São Paulo+1 orë
UTC+4 orë
Lagos+5 orë
Londra+5 orë
Canton of Zurich+6 orë
Johannesburg+6 orë
Paris+6 orë
Cairo+7 orë
Istanbul+7 orë
Moska+7 orë
Dubai+8 orë
Mumbai+9.5 orë
Hong-Kong+12 orë
Shanghai+12 orë
Singapor+12 orë
Tokyo+13 orë
Sydney+14 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Cas di Paloma

Cas di Paloma në hartë

10 vende në
Arubë

Angochi Arasji Babijn Camacuri Canashito Cas Ariba Cas di Paloma Noord Oranjestad Sabana Blanco