×

Koha në Nukus, Uzbekistan është

 
 
E diel, Prill 21, 2024, java 16

Time zone info for Nukus

UTC +5
Uzbekistan Time (UZT)
tani 9 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Nukus

Los Angeles
12 orë
12 orë
Chicago
10 orë
10 orë
New York City
9 orë
9 orë
Toronto
9 orë
9 orë
São Paulo
8 orë
8 orë
UTC
5 orë
5 orë
Lagos
4 orë
4 orë
Londra
4 orë
4 orë
Cairo
3 orë
3 orë
Johannesburg
3 orë
3 orë
Paris
3 orë
3 orë
Zyrihu
3 orë
3 orë
Istanbul
2 orë
2 orë
Moska
2 orë
2 orë
Dubai
1 orë
1 orë
Mumbai+0.5 orë
Hong-Kong+3 orë
Shanghai+3 orë
Singapor+3 orë
Tokyo+4 orë
Sydney+5 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Nukus

Nukus në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Uzbekistan

Andijan Angren Bekabad Bukhara Chirchiq Chust Denov Fergana Jizzakh Kattakurgan Kogon Shahri Kokand Koson Margilan Namangan Navoiy Nukus Olmaliq Qarshi Samarkand Tashkenti Termez Urgench Yangiyŭl