×

Koha në Angren, Uzbekistan është

 
 
E mërkurë, Prill 24, 2024, java 17

Time zone info for Angren

UTC +5
Uzbekistan Time (UZT)
tani 9 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Angren

Los Angeles
12 orë
12 orë
Chicago
10 orë
10 orë
New York City
9 orë
9 orë
Toronto
9 orë
9 orë
São Paulo
8 orë
8 orë
UTC
5 orë
5 orë
Lagos
4 orë
4 orë
Londra
4 orë
4 orë
Cairo
3 orë
3 orë
Johannesburg
3 orë
3 orë
Paris
3 orë
3 orë
Zyrihu
3 orë
3 orë
Istanbul
2 orë
2 orë
Moska
2 orë
2 orë
Dubai
1 orë
1 orë
Mumbai+0.5 orë
Hong-Kong+3 orë
Shanghai+3 orë
Singapor+3 orë
Tokyo+4 orë
Sydney+5 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Angren

Angren në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Uzbekistan

Andijan Angren Bekabad Bukhara Chirchiq Chust Denov Fergana Jizzakh Kattakurgan Kogon Shahri Kokand Koson Margilan Namangan Navoiy Nukus Olmaliq Qarshi Samarkand Tashkenti Termez Urgench Yangiyŭl