×

Koha në Nkhata Bay, Northern Region, Malavi është

 
 
E mërkurë, Mars 22, 2023, java 12
Dielli: ↑ 05:47 ↓ 17:53 (12h 6m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Nkhata Bay është Africa/Blantyre.
Lexo për Nkhata Bay në Wikipedia
Përcakto Nkhata Bay si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Nkhata Bay

Diferenca në kohë
from Nkhata Bay

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
Londra
2 orë
2 orë
UTC
2 orë
2 orë
Canton of Zurich
1 orë
1 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Cairo0
Johannesburg0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+9 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Nkhata Bay në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Malavi

Balaka Blantyre Chitipa Dedza Karonga Kasungu Lilongwe Liwonde Luchenza Mangochi Mchinji Monkey Bay Mponela Mulanje Mwanza Mzimba Mzuzu Nkhata Bay Nkhotakota Nsanje Ntcheu Ntchisi Rumphi Salima Zomba