×

Koha në Martin District, Sllovaki është

 
 
E martë, Maj 24, 2022, java 21
Dielli: ↑ 04:51 ↓ 20:31 (15h 40m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Martin District është Europe/Bratislava.
Lexo për Martin District në Wikipedia
Përcakto Martin District si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Martin District

Diferenca në kohë
from Martin District

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Martin District në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Sllovaki

Banská Bystrica Bardejov Bratislava Humenné Košice Levice Liptovský Mikuláš Lučenec Martin Michalovce Nitra Nové Zámky Piešťany Poprad Považská Bystrica Prešov Prievidza Ružomberok Spišská Nová Ves Trenčín Trnava Zvolen Čadca Žilina