×

Koha në Bardejov, Sllovaki është

 
 
E diel, Maj 22, 2022, java 20
Dielli: ↑ 04:43 ↓ 20:20 (15h 38m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Bardejov është Europe/Bratislava.
Lexo për Bardejov në Wikipedia
Përcakto Bardejov si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Bardejov

Diferenca në kohë
from Bardejov

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Bardejov në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Sllovaki

Banská Bystrica Bardejov Bratislava Humenné Košice Levice Liptovský Mikuláš Lučenec Martin Michalovce Nitra Nové Zámky Piešťany Poprad Považská Bystrica Prešov Prievidza Ružomberok Spišská Nová Ves Trenčín Trnava Zvolen Čadca Žilina