×

Koha në Bratislava, Sllovaki është

 
 
E martë, Janar 31, 2023, java 5
Dielli: ↑ 07:21 ↓ 16:49 (9h 28m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Bratislava është Europe/Bratislava.
Lexo për Bratislava në Wikipedia
Përcakto Bratislava si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Bratislava

Diferenca në kohë
from Bratislava

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
Londra
1 orë
1 orë
UTC
1 orë
1 orë
Canton of Zurich0
Lagos0
Paris0
Cairo+1 orë
Johannesburg+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Bratislava në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Sllovaki

Banská Bystrica Bardejov Bratislava Humenné Košice Levice Liptovský Mikuláš Lučenec Martin Michalovce Nitra Nové Zámky Piešťany Poprad Považská Bystrica Prešov Prievidza Ružomberok Spišská Nová Ves Trenčín Trnava Zvolen Čadca Žilina