×

Koha në Jerash, Jordani është

 
 
E enjtë, Mars 23, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:37 ↓ 18:50 (12h 13m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Jerash është Asia/Amman.
Lexo për Jerash në Wikipedia
Përcakto Jerash si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Jerash

Diferenca në kohë
from Jerash

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
6 orë
6 orë
Londra
3 orë
3 orë
UTC
3 orë
3 orë
Canton of Zurich
2 orë
2 orë
Lagos
2 orë
2 orë
Paris
2 orë
2 orë
Cairo
1 orë
1 orë
Johannesburg
1 orë
1 orë
Istanbul0
Moska0
Dubai+1 orë
Mumbai+2.5 orë
Hong-Kong+5 orë
Shanghai+5 orë
Singapor+5 orë
Tokyo+6 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Jerash në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Jordani

Adjlun Al Jubayhah Al Quwaysimah Amani Aqaba Ar Ramtha Aţ Ţafīlah Eidūn Irbid Jedeita Jerash Karak, Karak Karak, Ma’an Kurayyimah Ma'an Madaba Mafraq Rusaifa Salt Saḩāb Umm as Summāq Wadi Al Seer Zarqa ‘Anjarah ‘Azrā