×

Koha në Halmstad, Suedi është

 
 
E diel, Mars 26, 2023, java 12
Halmstad u ndryshua në koha verore at 02:00 on E diel, Mars 26. The time was set një orë forward.
Dielli: ↑ 06:55 ↓ 19:34 (12h 39m) - Më shumë info - Përcakto Halmstad si vendndodhjen tuaj - Shto në vendodhjet e preferuara

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Halmstad është Europe/Stockholm.
Lexo për Halmstad në Wikipedia
Përcakto Halmstad si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Halmstad

Diferenca në kohë
from Halmstad

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+9 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Halmstad në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Suedi

Borås Eskilstuna Gothenburg Gävle Halmstad Haninge Helsingborg Huddinge Jönköping Karlstad Linköping Lund Malmo Molndal Norrköping Sollentuna Solna Stokholmi Södertälje Täby Umeå Uppsala Vaxjo Västerås Örebro