×

Koha në Garoua, North, Kamerun është

 
 
E shtunë, Mars 2, 2024, java 9

Time zone info for Garoua

UTC +1
West Africa Time (WAT)
tani 6 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Garoua

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
Londra
1 orë
1 orë
UTC
1 orë
1 orë
Lagos0
Paris0
Zyrihu0
Cairo+1 orë
Johannesburg+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Garoua

Garoua në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Kamerun

Bafang Bafoussam Bali Bamenda Bertoua Douala Dschang Edéa Foumban Foumbot Garoua Guider Kousséri Kumba Loum Maroua Mbalmayo Mbouda Meïganga Mokolo Ngaoundéré Nkongsamba Yagoua Yaoundé Ébolowa