×

Koha në Foumbot, Kamerun është

 
 
E mërkurë, Prill 24, 2024, java 17

Time zone info for Foumbot

UTC +1
West Africa Time (WAT)
tani 5 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Foumbot

Los Angeles
8 orë
8 orë
Chicago
6 orë
6 orë
New York City
5 orë
5 orë
Toronto
5 orë
5 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
UTC
1 orë
1 orë
Lagos0
Londra0
Cairo+1 orë
Johannesburg+1 orë
Paris+1 orë
Zyrihu+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+9 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Foumbot

Foumbot në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Kamerun

Bafang Bafoussam Bali Bamenda Bertoua Douala Dschang Edéa Foumban Foumbot Garoua Guider Kousséri Kumba Loum Maroua Mbalmayo Mbouda Meïganga Mokolo Ngaoundéré Nkongsamba Yagoua Yaoundé Ébolowa