×

Koha në Gabrovo, Bullgari është

 
 
E shtunë, Korrik 2, 2022, java 26
Dielli: ↑ 05:44 ↓ 21:01 (15h 17m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Gabrovo është Europe/Sofia.
Lexo për Gabrovo në Wikipedia
Përcakto Gabrovo si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Gabrovo

Diferenca në kohë
from Gabrovo

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
6 orë
6 orë
UTC
3 orë
3 orë
Lagos
2 orë
2 orë
Londra
2 orë
2 orë
Cairo
1 orë
1 orë
Canton of Zurich
1 orë
1 orë
Johannesburg
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Istanbul0
Moska0
Dubai+1 orë
Mumbai+2.5 orë
Hong-Kong+5 orë
Shanghai+5 orë
Singapor+5 orë
Tokyo+6 orë
Sydney+7 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Gabrovo në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Bullgari

Asenovgrad Blagoevgrad Burgas Dimitrovgrad Dobriç Gabrovo Haskovo Kardzhali Kazanlak Kyustendil Montana Pazardzhik Pernik Pleven Plovdiv Rousse Shumen Sliven Sofja Stara Zagora Varna Veliko Tarnovo Vidin Vratsa Yambol