×

Koha në Fianarantsoa, Madagaskar është

 
 
E hënë, Mars 27, 2023, java 13

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Fianarantsoa është Indian/Antananarivo.
Lexo për Fianarantsoa në Wikipedia
Përcakto Fianarantsoa si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Fianarantsoa

Diferenca në kohë
from Fianarantsoa

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
6 orë
6 orë
UTC
3 orë
3 orë
Lagos
2 orë
2 orë
Londra
2 orë
2 orë
Cairo
1 orë
1 orë
Canton of Zurich
1 orë
1 orë
Johannesburg
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Istanbul0
Moska0
Dubai+1 orë
Mumbai+2.5 orë
Hong-Kong+5 orë
Shanghai+5 orë
Singapor+5 orë
Tokyo+6 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Fianarantsoa në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Madagaskar

Ambatondrazaka Ambilobe Amboasary Ambovombe Amparafarovola Antalaha Antananarivo Antanifotsy Antsirabe Antsiranana Faradofay Faratsiho Fianarantsoa Ikongo Mahajanga Mahanoro Manakara Mananara Morondava Nosy Varika Soanierana Ivongo Soavinandriana Toamasina Toliara Vavatenina