×

Koha në Campos, Balearic Islands, Spanjë është

 
 
E mërkurë, Mars 22, 2023, java 12
Campos ndërrohet në koha verore në 02:00 me E diel, Mars 26. Koha është përmirësuar për një orë para.
Dielli: ↑ 06:48 ↓ 19:01 (12h 13m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Campos është Europe/Madrid.
Përcakto Campos si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Campos

Diferenca në kohë
from Campos

Los Angeles
8 orë
8 orë
Chicago
6 orë
6 orë
New York City
5 orë
5 orë
Toronto
5 orë
5 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
Londra
1 orë
1 orë
UTC
1 orë
1 orë
Canton of Zurich0
Lagos0
Paris0
Cairo+1 orë
Johannesburg+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Campos në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Spanjë

A Coruña Alicante Badalona Barcelona Bilbao Ciudad Lineal Córdoba Elche Gijón Grenada Kartagjena L'Hospitalet de Llobregat Las Palmas Madrid Murcia Málaga Oviedo Palma de Mallorca Sevilja Tenerife Terrassa Valencia Valladolid Vigo Zaragoza