×

Koha në Burhakaba, Bay, Somali është

 
 
E diel, Mars 26, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:06 ↓ 18:13 (12h 8m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Burhakaba është Africa/Mogadishu.
Lexo për Burhakaba në Wikipedia
Përcakto Burhakaba si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Burhakaba

Diferenca në kohë
from Burhakaba

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
6 orë
6 orë
UTC
3 orë
3 orë
Lagos
2 orë
2 orë
Londra
2 orë
2 orë
Cairo
1 orë
1 orë
Canton of Zurich
1 orë
1 orë
Johannesburg
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Istanbul0
Moska0
Dubai+1 orë
Mumbai+2.5 orë
Hong-Kong+5 orë
Shanghai+5 orë
Singapor+5 orë
Tokyo+6 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Burhakaba në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Somali

Afgooye Baardheere Baidoa Baki Beledweyne Berbera Bosaso Burco Buurhakaba Ceeldheer Erigavo Eyl Galcaio Garoowe Giohar Hargeysa Jamaame Jilib Kismayo Las Anod Luuq Merca Mogadishu Qoryooley Wanlaweyn