×

Koha në Atuona, Polinezia Franceze është

 
 
E premte, Dhjetor 1, 2023, java 48

Time zone info for Atuona

UTC -9:30
Marquesas Time (MART)
tani 4 orë edhe 30 minuta prapa New York City

Diferenca në kohë
from Atuona

Los Angeles+1.5 orë
Chicago+3.5 orë
New York City+4.5 orë
Toronto+4.5 orë
São Paulo+6.5 orë
Londra+9.5 orë
UTC+9.5 orë
Canton of Zurich+10.5 orë
Lagos+10.5 orë
Paris+10.5 orë
Cairo+11.5 orë
Johannesburg+11.5 orë
Istanbul+12.5 orë
Moska+12.5 orë
Dubai+13.5 orë
Mumbai+15 orë
Hong-Kong+17.5 orë
Shanghai+17.5 orë
Singapor+17.5 orë
Tokyo+18.5 orë
Sydney+20.5 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Atuona

Atuona në hartë

10 vende në
Polinezia Franceze

Afaahiti Arue Faaa Mahina Paea Papao Papeete Pirae Punaauia Vaitape