×

Koha në Yengema, Eastern Province, Sierra-Leone është

 
 
E enjtë, Mars 23, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:47 ↓ 18:55 (12h 8m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Yengema është Africa/Freetown.
Lexo për Yengema në Wikipedia
Përcakto Yengema si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Yengema

Diferenca në kohë
from Yengema

Los Angeles
7 orë
7 orë
Chicago
5 orë
5 orë
New York City
4 orë
4 orë
Toronto
4 orë
4 orë
São Paulo
3 orë
3 orë
Londra0
UTC0
Canton of Zurich+1 orë
Lagos+1 orë
Paris+1 orë
Cairo+2 orë
Johannesburg+2 orë
Istanbul+3 orë
Moska+3 orë
Dubai+4 orë
Mumbai+5.5 orë
Hong-Kong+8 orë
Shanghai+8 orë
Singapor+8 orë
Tokyo+9 orë
Sydney+11 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Yengema në hartë

23 qytetet më të mëdha në
Sierra-Leone

Binkolo Blama Bo Bonthe Bumpe Freetown Funkia Kabala Kailahun Kamakwie Kambia Kenema Koidu Lunsar Magburaka Makeni Panguma Pendembu Port Loko Rokupr Segbwema Waterloo Yengema