×

Koha në Bo, Sierra-Leone është

 
 
E premte, Janar 27, 2023, java 4
Dielli: ↑ 07:07 ↓ 18:53 (11h 46m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Bo është Africa/Freetown.
Lexo për Bo në Wikipedia
Përcakto Bo si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Bo

Diferenca në kohë
from Bo

Los Angeles
8 orë
8 orë
Chicago
6 orë
6 orë
New York City
5 orë
5 orë
Toronto
5 orë
5 orë
São Paulo
3 orë
3 orë
Londra0
UTC0
Canton of Zurich+1 orë
Lagos+1 orë
Paris+1 orë
Cairo+2 orë
Johannesburg+2 orë
Istanbul+3 orë
Moska+3 orë
Dubai+4 orë
Mumbai+5.5 orë
Hong-Kong+8 orë
Shanghai+8 orë
Singapor+8 orë
Tokyo+9 orë
Sydney+11 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Bo në hartë

23 qytetet më të mëdha në
Sierra-Leone

Binkolo Blama Bo Bonthe Bumpe Freetown Funkia Kabala Kailahun Kamakwie Kambia Kenema Koidu Lunsar Magburaka Makeni Panguma Pendembu Port Loko Rokupr Segbwema Waterloo Yengema