×

Koha në Yadua, Eastern, Fixhi është

 
 
E martë, Korrik 23, 2024, java 30

Time zone info for Yadua

UTC +12
Fiji Time (FJT)
tani 16 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Yadua

Los Angeles
19 orë
19 orë
Chicago
17 orë
17 orë
New York City
16 orë
16 orë
Toronto
16 orë
16 orë
São Paulo
15 orë
15 orë
UTC
12 orë
12 orë
Lagos
11 orë
11 orë
Londra
11 orë
11 orë
Johannesburg
10 orë
10 orë
Paris
10 orë
10 orë
Zyrihu
10 orë
10 orë
Cairo
9 orë
9 orë
Istanbul
9 orë
9 orë
Moska
9 orë
9 orë
Dubai
8 orë
8 orë
Mumbai
6.5 orë
6.5 orë
Hong-Kong
4 orë
4 orë
Shanghai
4 orë
4 orë
Singapor
4 orë
4 orë
Tokyo
3 orë
3 orë
Sydney
2 orë
2 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Yadua

Yadua në hartë

10 vende në
Fixhi

Ba Labasa Lautoka Levuka Nadi Suva Vanuavou Yadua, Eastern Yadua, Western Yalava