×

Koha në Suva, Fixhi është

 
 
E shtunë, Shtator 30, 2023, java 39

Time zone info for Suva

UTC +12
Fiji Time (FJT)
tani 16 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Suva

Los Angeles
19 orë
19 orë
Chicago
17 orë
17 orë
New York City
16 orë
16 orë
Toronto
16 orë
16 orë
São Paulo
15 orë
15 orë
UTC
12 orë
12 orë
Lagos
11 orë
11 orë
Londra
11 orë
11 orë
Canton of Zurich
10 orë
10 orë
Johannesburg
10 orë
10 orë
Paris
10 orë
10 orë
Cairo
9 orë
9 orë
Istanbul
9 orë
9 orë
Moska
9 orë
9 orë
Dubai
8 orë
8 orë
Mumbai
6.5 orë
6.5 orë
Hong-Kong
4 orë
4 orë
Shanghai
4 orë
4 orë
Singapor
4 orë
4 orë
Tokyo
3 orë
3 orë
Sydney
2 orë
2 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Suva

Suva në hartë

9 vende në
Fixhi

Ba Labasa Lautoka Levuka Nadi Suva Vanuavou Yalava Yandua