×

Koha në Suva, Fixhi është

 
 
E premte, Shkurt 3, 2023, java 5
Dielli: ↑ 05:54 ↓ 18:46 (12h 53m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Suva është Pacific/Fiji.
Lexo për Suva në Wikipedia
Përcakto Suva si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Suva

Diferenca në kohë
from Suva

Los Angeles
20 orë
20 orë
Chicago
18 orë
18 orë
New York City
17 orë
17 orë
Toronto
17 orë
17 orë
São Paulo
15 orë
15 orë
Londra
12 orë
12 orë
UTC
12 orë
12 orë
Canton of Zurich
11 orë
11 orë
Lagos
11 orë
11 orë
Paris
11 orë
11 orë
Cairo
10 orë
10 orë
Johannesburg
10 orë
10 orë
Istanbul
9 orë
9 orë
Moska
9 orë
9 orë
Dubai
8 orë
8 orë
Mumbai
6.5 orë
6.5 orë
Hong-Kong
4 orë
4 orë
Shanghai
4 orë
4 orë
Singapor
4 orë
4 orë
Tokyo
3 orë
3 orë
Sydney
1 orë
1 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Suva në hartë

9 vende në
Fixhi

Ba Labasa Lautoka Levuka Nadi Suva Vanuavou Yalava Yandua