×

Koha në Weno, Mikronezi është

 
 
E hënë, Shkurt 6, 2023, java 6
Dielli: ↑ 06:11 ↓ 18:02 (11h 50m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Weno është Pacific/Chuuk.
Lexo për Weno në Wikipedia
Përcakto Weno si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Weno

Diferenca në kohë
from Weno

Los Angeles
18 orë
18 orë
Chicago
16 orë
16 orë
New York City
15 orë
15 orë
Toronto
15 orë
15 orë
São Paulo
13 orë
13 orë
Londra
10 orë
10 orë
UTC
10 orë
10 orë
Canton of Zurich
9 orë
9 orë
Lagos
9 orë
9 orë
Paris
9 orë
9 orë
Cairo
8 orë
8 orë
Johannesburg
8 orë
8 orë
Istanbul
7 orë
7 orë
Moska
7 orë
7 orë
Dubai
6 orë
6 orë
Mumbai
4.5 orë
4.5 orë
Hong-Kong
2 orë
2 orë
Shanghai
2 orë
2 orë
Singapor
2 orë
2 orë
Tokyo
1 orë
1 orë
Sydney+1 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Weno në hartë

10 vende në
Mikronezi

Colonia Kolonia Koroni Lekinioch Moen Nama Palikir Pulap Village Satowan Village Tofol