×

Koha në Palikir, Mikronezi është

 
 
E martë, Janar 31, 2023, java 5
Dielli: ↑ 06:46 ↓ 18:36 (11h 50m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Palikir është Pacific/Pohnpei.
Lexo për Palikir në Wikipedia
Përcakto Palikir si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Palikir

Diferenca në kohë
from Palikir

Los Angeles
19 orë
19 orë
Chicago
17 orë
17 orë
New York City
16 orë
16 orë
Toronto
16 orë
16 orë
São Paulo
14 orë
14 orë
Londra
11 orë
11 orë
UTC
11 orë
11 orë
Canton of Zurich
10 orë
10 orë
Lagos
10 orë
10 orë
Paris
10 orë
10 orë
Cairo
9 orë
9 orë
Johannesburg
9 orë
9 orë
Istanbul
8 orë
8 orë
Moska
8 orë
8 orë
Dubai
7 orë
7 orë
Mumbai
5.5 orë
5.5 orë
Hong-Kong
3 orë
3 orë
Shanghai
3 orë
3 orë
Singapor
3 orë
3 orë
Tokyo
2 orë
2 orë
Sydney0
Krahaso me zona tjera kohore

Palikir në hartë

10 vende në
Mikronezi

Colonia Kolonia Koroni Lekinioch Moen Nama Palikir Pulap Village Satowan Village Tofol