×

Koha në Veracruz, Panama është

 
 
E mërkurë, Mars 22, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:21 ↓ 18:29 (12h 8m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Veracruz është America/Panama.
Lexo për Veracruz në Wikipedia
Përcakto Veracruz si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Veracruz

Diferenca në kohë
from Veracruz

Los Angeles
2 orë
2 orë
Chicago0
New York City+1 orë
Toronto+1 orë
São Paulo+2 orë
Londra+5 orë
UTC+5 orë
Canton of Zurich+6 orë
Lagos+6 orë
Paris+6 orë
Cairo+7 orë
Johannesburg+7 orë
Istanbul+8 orë
Moska+8 orë
Dubai+9 orë
Mumbai+10.5 orë
Hong-Kong+13 orë
Shanghai+13 orë
Singapor+13 orë
Tokyo+14 orë
Sydney+16 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Veracruz në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Panama

Alcaldedíaz Antón Arraiján Bocas Town Cativá Changuinola Chepo Chilibre Chitré Colón David La Chorrera La Concepción Nuevo Arraiján Pacora Panama City Pedregal Puerto Armuelles Sabanitas San Miguelito Santiago Tocumen Veracruz Vista Alegre