×

Koha në Panama City, Panama është

 
 
E martë, Shkurt 7, 2023, java 6
Dielli: ↑ 06:38 ↓ 18:26 (11h 47m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Panama City është America/Panama.
Lexo për Panama City në Wikipedia
Përcakto Panama City si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Panama City

Diferenca në kohë
from Panama City

Los Angeles
3 orë
3 orë
Chicago
1 orë
1 orë
New York City0
Toronto0
São Paulo+2 orë
Londra+5 orë
UTC+5 orë
Canton of Zurich+6 orë
Lagos+6 orë
Paris+6 orë
Cairo+7 orë
Johannesburg+7 orë
Istanbul+8 orë
Moska+8 orë
Dubai+9 orë
Mumbai+10.5 orë
Hong-Kong+13 orë
Shanghai+13 orë
Singapor+13 orë
Tokyo+14 orë
Sydney+16 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Panama City në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Panama

Alcaldedíaz Antón Arraiján Bocas Town Cativá Changuinola Chepo Chilibre Chitré Colón David La Chorrera La Concepción Nuevo Arraiján Pacora Panama City Pedregal Puerto Armuelles Sabanitas San Miguelito Santiago Tocumen Veracruz Vista Alegre