×

Koha në Vacoas-Phoenix, Mauritius është

 
 
E martë, Shkurt 7, 2023, java 6
Dielli: ↑ 05:57 ↓ 18:51 (12h 54m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Vacoas-Phoenix është Indian/Mauritius.
Lexo për Vacoas-Phoenix në Wikipedia
Përcakto Vacoas-Phoenix si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Vacoas-Phoenix

Diferenca në kohë
from Vacoas-Phoenix

Los Angeles
12 orë
12 orë
Chicago
10 orë
10 orë
New York City
9 orë
9 orë
Toronto
9 orë
9 orë
São Paulo
7 orë
7 orë
Londra
4 orë
4 orë
UTC
4 orë
4 orë
Canton of Zurich
3 orë
3 orë
Lagos
3 orë
3 orë
Paris
3 orë
3 orë
Cairo
2 orë
2 orë
Johannesburg
2 orë
2 orë
Istanbul
1 orë
1 orë
Moska
1 orë
1 orë
Dubai0
Mumbai+1.5 orë
Hong-Kong+4 orë
Shanghai+4 orë
Singapor+4 orë
Tokyo+5 orë
Sydney+7 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Vacoas-Phoenix në hartë

15 vende në
Mauritius

Bel Air Rivière Sèche Chemin Grenier Curepipe Flacq Goodlands Grand Baie Le Hochet Mahébourg Port Louis Quatre Bornes Rivière du Rempart Rose Belle Saint Pierre Triolet Vacoas