×

Koha në Centre de Flacq, Mauritius është

 
 
E diel, Prill 21, 2024, java 16

Time zone info for Centre de Flacq

UTC +4
Mauritius Time (MUT)
tani 8 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Centre de Flacq

Los Angeles
11 orë
11 orë
Chicago
9 orë
9 orë
New York City
8 orë
8 orë
Toronto
8 orë
8 orë
São Paulo
7 orë
7 orë
UTC
4 orë
4 orë
Lagos
3 orë
3 orë
Londra
3 orë
3 orë
Cairo
2 orë
2 orë
Johannesburg
2 orë
2 orë
Paris
2 orë
2 orë
Zyrihu
2 orë
2 orë
Istanbul
1 orë
1 orë
Moska
1 orë
1 orë
Dubai0
Mumbai+1.5 orë
Hong-Kong+4 orë
Shanghai+4 orë
Singapor+4 orë
Tokyo+5 orë
Sydney+6 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Centre de Flacq

Centre de Flacq në hartë

15 vende në
Mauritius

Bel Air Rivière Sèche Centre de Flacq Chemin Grenier Curepipe Goodlands Grand Baie Le Hochet Mahébourg Port Louis Quatre Bornes Rivière du Rempart Rose Belle Saint Pierre Triolet Vacoas-Phoenix