×

Koha në Ishujt Turks dhe Kaikos është

 
 
E martë, Janar 31, 2023, java 5
Dielli: ↑ 06:24 ↓ 17:35 (11h 11m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Ishujt Turks dhe Kaikos është America/Grand_Turk.
Lexo për Ishujt Turks dhe Kaikos në Wikipedia
Përcakto Ishujt Turks dhe Kaikos si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Diferenca në kohë
from Ishujt Turks dhe Kaikos

Los Angeles
3 orë
3 orë
Chicago
1 orë
1 orë
New York City0
Toronto0
São Paulo+2 orë
Londra+5 orë
UTC+5 orë
Canton of Zurich+6 orë
Lagos+6 orë
Paris+6 orë
Cairo+7 orë
Johannesburg+7 orë
Istanbul+8 orë
Moska+8 orë
Dubai+9 orë
Mumbai+10.5 orë
Hong-Kong+13 orë
Shanghai+13 orë
Singapor+13 orë
Tokyo+14 orë
Sydney+16 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Ishujt Turks dhe Kaikos në hartë