×

Koha në Cockburn Town, Ishujt Turks dhe Kaikos është

 
 
E diel, Janar 29, 2023, java 4
Dielli: ↑ 06:23 ↓ 17:32 (11h 10m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Cockburn Town është America/Grand_Turk.
Lexo për Cockburn Town në Wikipedia
Përcakto Cockburn Town si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Cockburn Town

Diferenca në kohë
from Cockburn Town

Los Angeles
3 orë
3 orë
Chicago
1 orë
1 orë
New York City0
Toronto0
São Paulo+2 orë
Londra+5 orë
UTC+5 orë
Canton of Zurich+6 orë
Lagos+6 orë
Paris+6 orë
Cairo+7 orë
Johannesburg+7 orë
Istanbul+8 orë
Moska+8 orë
Dubai+9 orë
Mumbai+10.5 orë
Hong-Kong+13 orë
Shanghai+13 orë
Singapor+13 orë
Tokyo+14 orë
Sydney+16 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Cockburn Town në hartë